fbpx
Testování

Dezinfekční gel NIXX FORTE funguje a navíc krásně voní

Ve světě roušek a dezinfekce žijeme od letošního března. Dezinfekce v obchodech, ve škole, na úřadech, v každé kabelce. V naší vesnici (a v mnoha dalších) se už na jaře rozvážely do každé domácnosti lahve s tekutou dezinfekcí ve spreji. Vůně samozřejmě žádná, to bychom chtěli asi moc. Prostě nepříjemný pach lihu.

Po čase se začaly objevovat i v obchodech dezinfekční přípravky různých značek. Ale voňavých se moc nenašlo. Až teď. Díky testování v redakci magazínu Žena-in.cz jsem objevila značku NIXX FORTE, která teď nesmí chybět ani v mé kabelce, ani v aktovce naší Tony (když už může zpátky do školy). Sebou nosíme menší balení, 100 ml.

Lahvičku s pumpičkou máme doma na botníku v předsíni. Má objem 250 ml a je perfektní pro případné návštěvy. Protože jsme si všichni tak nějak navykli na to, že se dezinfekce stala běžnou součástí našich životů.

Stačí trochu gelu vytlačit do dlaně a pořádně si jím namazat dlaně, prsty, hřbety rukou. Je to snadné, nic nás to nestojí a navíc může pomoci. Gel krásně voní a je šetrný k naší pokožce.

NIXX FORTE je kvalitní dezinfekční gel účinný proti virům, včetně koronavirů, kvasinkám a bakteriím. Čistí ruce a eliminuje až 99,9% virů a bakterií bez použití mýdla. Příjemně voní, díky kvalitnímu složení nepáchne a ruce příliš nevysušuje. Přitom obsahuje víc než 70 % alkoholu a je skutečně účinný i proti odolným koronavirům. Určitě oceníte, že díky správnému poměru pomocných látek a koncentraci glycerinu Nixx Forte nelepí.

Více najdete na www.nixx.cz