fbpx
Grilování,  Oslavy,  Testování

Další grilovací akce. Tentokrát se značkou Avokádo, která je moje osobní i pracovní srdcovka.

Grilování s Avokádem byla akce, na kterou jsem se připravovala dlouho dopředu. Velká grilovačka po dlouhé době a navíc se značkou, které už přes půl roku dělám ambasadorku.

Všechny dobroty od Avokádo by se nám do redakce ani nevešly.

Tentokrát, pod širým nebem, na dvorku redakce, jsme se zaměřili na grilovací sortiment. Můj úkol byl jasný, vymyslet recepty, které nadchnou naše čtenářky a pozvané influencerky. Téma bylo jasně dané. Oblíbený streetfood.

Zkoušeli jste už salátové zálivky Avokádo?

Takže burgery, hot dogy, zelenina, wrapy, tortilla, pita, saláty. Že to zní dobře? A já jsem byla fakt spokojená, jak všem chutnalo.

Tekuté marinády

Spolu s Kristýnou z Avokáda jsme všem představily ty nejlepší kousky pro grilovací sezónu. Třeba úžasné tekuté marinády, se kterými se skvěle pracuje. Naložení masa je pak fakt jednoduché.

Naložené maso

Naložili jsme do něj různé druhy masa, připravili k nim různé omáčky a přílohy. Recepty na všechny dobroty vám napíšu do dalších článků. Sem by se nevešly 🙂

Klobásky nám trochu hořely 😀

Kromě koření má Avokádo také velké množství hořčic, bez kterých si taková jídla jako je grilované maso, uzeniny, klobásky či párky nedokážeme představit. Použití hořčic je velmi pestré, hodí se do omáček, dipů, zálivek, prostě jemně či výrazně dochutí vše, co potřebujete.

Francouzská hořčice s celými kuličkami je moje oblíbená.

A co jsme vlastně všechno ochutnali?

Já jsem grilovala, ostatní ochutnávali a fotili

Hodnocení redakce
Teplý večer, rozpálený gril a super sestavené recepty. Je velmi překvapivé, jak například hořčičná majonéza dodá celému hotdogu úplně jiný rozměr. Je to tak, výtečná chuť povznáší hotové jídlo ještě výše, než čekáme. Ochutnali jsme i novinku, hořčici na gril, která krásně doplňuje celé portfolio hořčic od Avokáda. Celá akce se velmi vydařila naprosto všechny recepty byly něčím novým a originálním díky koření, které jsme použili. I tvarohový dip se solí s chilli vločkami od Avokáda byl jedinečný.

A sdílelo se, a sdílelo…

S radostí jsme také všem pozvaným představili nový instagramový profil Avokádo, na kterém najdete recepty, tipy, představení produktů a také soutěže.

Jak se akce líbila pozvaným čtenářkám? Přečtěte si v článku na magazínu Žena-in.cz.

Grilování s Avokádem, čtenářkami, redakcí a influencerkami