fbpx
NEVAŘÍME :-),  Testování,  Život s dětmi

Časopis Bing nadchne všechny milovníky roztomilého králíčka

Naše Žof miluje pohádky. A já taky miluju pohádky. Když jsem já nebo pan Božský s naší Žofinkou sami doma a potřebujeme nutně udělat nějakou práci, posadíme ji před televizi. Přiznávám bez mučení, dělala jsem to tak i se staršími dětmi a nevypadají nijak poškozeně.

Nejpopulárnější je snad černý králíček Bing a jeho kamarádi. Na ty se dokáže dívat fakt dlouho a tak má doma pyžámko s Bingem, trička, ponožky a taky figurky z této pohádky. Ty bydlí v jejím krásném domečku a dokáže si s nimi krásně hrát.

Když jsem objevila, že Bing vychází v nakladatelství Egmont jako časopis, tak jsem ho moc ráda vyzkoušela. O časopisech Egmont už jsem vám psala ve starším článku.

Bing vychází šestkrát do roka a v každém čísle najdete krásný dárek. My jsme měli štěstí na Binga v pyžamu i s postelí. To bylo radosti.

Kromě toho je samozřejmě časopis plný krásných obrázků z oblíbeného dětského seriálu. Žof vzala hned pastelku a pokreslila co se dalo. Samozřejmě, líp to ještě neumí 🙂 Trošku větší děti se však vyřádí ještě lépe.

Můžou si zahrát hezké hry, naučit se počítat, poznávat zvířátka na obrázcích. Nejvíce se mi líbí, když si Žof s časopisem sedne ke stolu a zaujatě listuje a prohlíží si obrázky. To je její velká zábava.

Tyhle časopisy jsou fakt super, tak si nějaký z nabídky Egmont vyberte i pro vaše děti. Podle toho jaké pohádky mají rádi. Vyberou si určitě kluci i holky.

Článek vznikl ve spolupráci s nakladatelstvím Egmont.