fbpx
NEVAŘÍME :-),  Testování

Žádné vaření! Vyžehlit a kávu na stůl :-)

20151215_172042

Po několika akcích, kde jsme se čtenářkami vařili, jsem se i já stala návštěvnicí super testování.

Akci opět pořádala magazín Žena-in.cz ve spolupráci s firmami Braun a DeLonghi. V hlavní roli tentokrát byla vymakaná žehlička a nejnovější kávovar, nad jehož vychytanými funkcemi jsme zůstali s pusou dokořán. Takže žádné velké vaření. Ale aby nám to nechybělo, tak nám v závěru akce Andrea z Braunu předvedla co všechno dokáže jejich tyčový mixér.

20151215_154712

Hned na úvod nám půvabné hostesky nabídly výborné Prosecco a usadily jsme se v showroomu.

Tady jsme si prohlížely kávovary DeLonghi, krásné kuchyňské spotřebiče ve všech možných barvách, kuchyňské roboty Kenwood, žehličky Braun a jiné designově povedené spotřebiče.

20151215_154716

Já jsem byla nejvíce nadšená z kávovarů. Nevěděla jsem, na který se kouknout dříve. A to jsem ještě netušila co všechno takový kávovar umí.

20151215_154832

Když jsme byly na místě všechny, mohla se celá akce spustit. V hlavní roli? Totálně užitečná žehlička Braun. Protože já prostě nechci trávit u žehlícího prkna čas, který bych jinak mohla věnovat rodině, zábavě nebo vaření. Tahle žehlička není jen tak obyčejná. Andrea nám nejen řekla proč (její povídání o vychytávkách připomínajících zimní sporty, bylo velice zábavné), ale hlavně ukázala z jakého důvodu po této žehličce toužit.

20151215_165351

U prkna jsme se vystřídaly téměř všechny a vyzkoušely nejen žehlení na prkně, ale také žehlení visícího oblečení. To totiž žehlička Braun CareStyle 5 zvládne úplně skvěle. Páru tvoří za pomoci parního generátoru a díky tomu je mnohem výkonnější a silnější. Vyžehlí všechny materiály, na které si vzpomenete. A všechny na jednu jedinou teplotu. Není šance že by něco spálila. Chápete to? Já bych tomu nevěřila, kdybych ji neviděla na vlastní oči.

20151215_160018

Kdyby nám náhodou z té těžké práce (haha) vyhládlo, tak bylo připravené chutné občerstvení. Skleničky skrývaly drobné a velice chutné kombinace. Třeba pečené papriky s kozím sýrem, svatojakubské mušle s maracujou, hovězí tataráček nebo skvělou paštiku.

20151215_154809

Komu by nestačily slané pochoutky, tak si mohl pochutnat na mini věnečcích nebo roládách. Mňam!

20151215_154840

Co jiného ke sladkým dobrotám, než chutnou kvalitní kávu. Akce se přesunula do druhé poloviny a na řadu se dostal kávovar DeLonghi PrimaDonna Elite.

Řeknu vám, už jsem viděla kdejakou kuchyňskou mašinu. Automaty na kávu mě fascinují a fakt se mi líbí, jak si kafe správně pomelou a za chvíli máte šálek voňavého espressa na stole. Jenže tenhle kousek od DeLonghi předčil všechna moje očekávání. A nejen moje. Myslím, že jsme byly překvapené všechny, jak jsme seděly u jednoho stolu.

20151215_165504

Krásný design kávovaru zaujme každého na první pohled. Ale ještě pořád nečekáte nic jiného než dobrou kávu. Příjemné je, že si svou oblíbenou kávu do paměti uloží až šest uživatelů. Přehledný LCD displej zobrazí všechno, co právě potřebujete. Chcete kávu silnou nebo slabou, velkou nebo malou. PrimaDonna Elite dokáže všechno na co máte chuť. Kávu s našlehanou mléčnou pěnou, silné espresso, voňavé capuccino.

20151215_172238_HDR

Jenže to pořád není to nejlepší. Vidíte tablet v ruce jedné z našich čtenářek? Nehraje na něm žádné hry, ani nekontroluje svůj facebook. Má v něm staženou aplikaci, díky které může ovládat kávovar. Nevěříte? Ale je to pravda! Na displeji smartphonu nebo tabletu si navolíte jaký druh kávy chcete, jak silnou, jak velkou. Spustíte její přípravu a za chvíli je hotovo.

20151215_173620

Já vím! Taková parádička a srandička pro návštěvy, ale zamilovala jsem se. Zkusím asi ještě napsat Ježíškovi. Třeba fakt existuje 😀

Na závěr nám Andrea ještě předvedla co všechno dokáže rozmixovat a zpracovat Braun Multiquick – tyčový mixér s mnoha nástavci. Pro mě žádná novinka, mám vyzkoušeno, tento tyčový mixér mám doma. Jenže třeba rozmixovat mák, místo mletí nebo umlet za pár vteřin skvělé domácí arašídové máslo – to každý mixér neumí.

Veselý kvíz na konci večera, kdy jsme za správné odpovědi vyfasovali každý pěknou zástěru, byl třešničkou na dortu hezkého předvánočního odpoledne. Odnesly jsme si tašky s krásnými a hodnotnými dárky a jedna čtenářka dokonce vyhrála tyčový mixér Braun Multiquick.

Sledujte naše soutěže a akce na magazínu Žena-in.cz. Protože určitě se bude něco podobného brzy opakovat.

Já jsem si tuto akci tentokrát užila z druhé strany a jsem zato moc ráda.

Jenže teď musím napsat ještě jeden dopis…

MILÝ JEŽÍŠKU…. :-)))

kávovar