fbpx
Testování

Vánoční pochoutky z Globusu jsou výborné!

img_20161122_155327

Nechce se vám péct vánočku, štólu ani cukroví? Máme pro vás tip! Můžete je nakoupit a pochutnat si stejně jako na domácích!

Akce spojené s ochutnávkami specialit z Globusu jsem si fakt oblíbila. Většinou jde o něco z jejich úžasného řeznictví. Překvapilo mě, když jsem dozvěděla, že si na prodejnách maso sami bourají a všechny pochoutky připravují čerstvé na místě. Ale o tom až příště. Dnes bych se s vámi rádi podělila o své dojmy z ochutnávky vánočních specialit.

img_20161122_144930

V Globusu totiž mají vyhlášené nejen řeznictví, ale i pekárnu. Stejně jako to mají s masem, funguje i pekárna. Všechno pečivo se peče na místě, podle vlastních receptur. Mouku na pečivo nakupují jen u prověřených a kvalitních českých a moravských mlýnů. Pečou tady z kvasu!!! To je dnes téměř zázrak a v mém vnímání pečiva opravdu hodně plusový bod!

img_20161122_145330

Jenže pečivo z Globusu jsem ochutnala už hodněkrát a tak vím, že je fakt dobré. Nepřekvapilo mě, že vánočka byla jako domácí. Nadýchaná a plná oříšků a hrozinek. Co mě však skutečně příjemně překvapilo, bylo vánoční cukroví. Sama to své peču ráda a s chutí. Jenže znám spoustu kamarádek, které pečení nebaví a tak si cukroví objednají nebo koupí v obchodě.

img_20161122_155238

A v tomhle případě můžu Globus doporučit opravdu s chutí. Ochutnali jsme několik druhů cukroví. Naprosto jsem se zamilovala do čokoládových kuliček. Tak dobré neumím ani já 😀

Dnes jdu do Globusu poprvé vyzkoušet jejich novinku, nakupování Scan & Go. Tak se těším, že si kuličky koupím a doma si je dám večer u telky, ke kafíčku…Mňam!!! No….možná koupím těch balíčků více a k domácímu cukroví přidám i tohle. Protože se vsadím, že až návštěvě kuličky nabídnete, tak ani náhodou nepoznají, že nejsou domácí…

Testovali jsme s magazínem Žena-in.cz. Tyhle naše akce už znáte a tak si přímo tady můžete přečíst podrobně jakou vánoční nabídku pro vás Globus nachystal.

Krásné Vánoce přeje Elly.