fbpx
Testování

Testování: Úklidoví pomocníci od značky Vileda

Testujeme pro vás úklidové pomůcky značky Vileda.

vileda

Při naší velké akci pro čtenářky magazínu Žena-in.cz jsem si domů odnesla několik zajímavých produktů na testování. Ráda bych vám o nich něco napsala. Začněme třeba úklidem. Ten je potřeba všude, nejen v kuchyni. Ale v té mé se uklízí i několikrát denně, protože se v ní často několikrát denně vaří. Proto mám ráda, když pomůcky a přípravky na úklid fungují a voní.

Přiznám se, že z minulé dovolené v Bretani jsem si kromě suvenýrů kulinářských dovezla také zásobu přípravků na mytí nádobí a několik sad houbiček. Neklepejte si na hlavu 🙂 Tolik různých vůní jsem u nás nikde neviděla, musela jsem je mít doma. A houbičky byly úplně jedinečné. Používali jsme je na nádobí v našem pronajatém domečku a opravdu šlo umývat parádně.

Jenže houbičky už došly. A tak jsem vybalila Viledu, kterou jsem dostala v Chefparade. Spokojenost je velká a nádobí se myje výborně. Hrubá strana si poradí i s připečeným hrncem (když třeba nejsem doma a manžel dětem vaří mlékovou polévku 😀 ) Houbičky jsou srovnatelné s těmi, které mě tak nadchly ve Francii.

vileda2

Taky občas zápasíte se sklokeramickým povrchem varné desky, jako já? I když u té indukční už se jen tak něco nepřipálí, občas se to přeci jen stane. A pak přichází na řadu různé čistící prostředky a velké drhnutí. Už se mi to dlouho nestalo a tak jen udržuji každý den varnou desku čistou. Když používám Vileda hadřík Actifibre, tak to jde samo. Vždycky ho jen namočím do vlažné vody, vykroutím přebytečnou vodu a varnou desku přetřu. Pár sekund a je čisto.

Problematickou částí na čištění bývá u nás v kuchyni dřevěný povrch kuchyňské linky. Neměnila bych ho ani za nic, ale někdy je problém udržet čistotu. Nehodí se na něj všechny čistící prostředky, protože některé na dřevě dělají fleky. S Actifibre hadříkem Vileda jsem dřevěný povrch omyla úplně bez problémů a opravdu jen za použití vlažné vody.

Znáte úklidové pomocníky od značky Vileda? My jsme na akci v Chefparade testovali ještě Easy Wring Ultramatmop, který se perfektně vyždímá bez toho, abyste si namočili ruce. Dokonce ho jedna ze čtenářek vyhrála. Další výhra a testovaný výrobek byl Vileda Windomatic – pomocník na mytí oken.

varevi-5