Testování

Testovaly jsme novou pleťovou řadu NEUTROGENA®

Spolu s magazínem Žena-in.cz jsem se pustila do testování novinky od značky NEUTROGENA® . Tato  značka patří už dlouho k mým oblíbeným, používám jejich kvalitní krémy na ruce.

NEUTROGENA® 

Příjemným překvapením pro mě byla jejich novinka – pleťová řada Hydro Boost® . Tato řada nabízí produkty pro čištění pleti, odlíčení pleti a pleťové krémy, které mají hydratovat vaši pleť.

Po porodu Žof mám pocit, že je moje pleť o hodně více suchá než dříve. A jakoby unavená. Proto jsem se do testování pustila velice ráda.

Hydro Boost® Vyhlazující pleťový peeling

Peeling  si mě získal okamžitě, hned po prvním vyzkoušení. Velice příjemně voní a hned po jeho prvním použití se moje pleť zbavila suché kůže a pěkně zrůžověla. 

Hydratační krém s SPF 25

Jemně vonícím krémem jsem si ošetřila pokožku ihned po peelingu a dále jsem ho používala ráno i večer. Krém má příjemnou konzistenci a velice rychle se vstřebá. Pokožka po něm nezůstává vůbec mastná. Mám pocit, že moje vysušená pleť se pomalu dává dohromady.

Hydro Boost® Tělový balzám

Stejně jako na obličeji, mám suchou pokožku po celém těle. Cítím to nejvíce na rukou, na pažích. Tělový balzám s příjemnou vůní zafungoval už po pár dnech. Používám ho hned po sprše, pokožka je potom příjemně provoněná a hebká.

Testované výrobky

City Shield Hydratační krém s SPF 25
Krém obsahuje kyselinu hyaluronovou, která pleť intenzivně hydratuje. Navíc také posiluje kožní bariéru, takže se pleť stává den po dni více odolná vůči vnějším vlivům. Složení s antioxidanty pomáhá chránit pleť před znečištěným ovzduším a udržovat ji mladistvě zářivou. Díky technologii Helioplex poskytuje vysokou ochranu před UVB a UVA zářeními, která mohou způsobit předčasné stárnutí pleti.

Hydro Boost® Tělový balzám
Hlavním benefitem krému je účinná hydratace, kterou zajišťuje inovativní komplex s kyselinou hyaluronovou. Oceníte mimořádně lehké složení, textura krému je osvěžující a rychle se vstřebává. Vylepšuje vzhled pokožky, pokožka je pružnější a zářivější.

Hydro Boost® Vyhlazující pleťový peeling
Vyhlazující pleťový peeling s mikročásticemi, který šetrně, ale účinně z pleti odstraňuje nečistoty, vyhlazuje ji a zároveň intenzivně hydratuje. Pleť je po použití hladká a jemná na dotek, peeling je vhodný i pro citlivou pleť. Vyhlazující pleťový peeling je vhodný pro každodenní použití, je bez mýdla a bez oleje.

Novou kompletní pleťovou řadu NEUTROGENA® Hydro Boost® si můžete zakoupit ZDE

Testování probíhalo ve spolupráci s magazínem Žena-in.cz