fbpx
Testování

Snídejte s dětmi a hravým Nestlé NESQUIK® Alphabet

Máte doma malého předškoláka nebo dítko, které teprve začalo se školní docházkou? Udělejte jim radost a kupte nové cereálie Nestlé NESQUIK® Alphabet . Tahle hravá abeceda vás zaručeně pobaví.

Děti můžou skládat různá slova, nebo jen hledat písmenka. Podle toho jak velkým dětem chystáte snídani.

Cereálie Nestlé NESQUIK® jsou u našich dětí oblíbené už mnoho let. Od doby, kdy byli naši puberťáci předškoláci. A to už je fakt dávno. Přestože už mají 13 a 16, tak se s ceráliemi Nestlé NESQUIK® Alphabet pobaví i teď. Poskládají třeba vzkaz tatínkovi ke dni otců 🙂

Jinak máme tyhle hravé cereálie připravené, když k nám přijde nějaká návštěva. Třeba předškolačky Zouinka a Tánička, které jsou z písmenek v Nestlé NESQUIK® Alphabet úplně nadšené.

Vysvětlila jsem jim, jaká se dá s talířem plným písmenek zažít zábava a protože už spoustu písmenek znají, hned se pustí do vyprávění. K jako kůň a co dělá koníček, M jako máma a co dělá jejich maminka, O jako opice a proč jsou opice legrační.

Díky tomu, že jsem talíř zalila vlažným mlékem, nebylo kam spěchat, snídaně jim nemohla vystydnout, tak jsme měly spoustu času na příběhy. Po snídani byly holky nadšené a hned se staraly, jestli by jim maminka taky mohla koupit písmenkovou snídani. Myslím, že je to dobrá inspirace, jak spojit snídani se zábavou a také tip pro rodiče, kterým děti nechtějí snídat nebo jsou příliš vybíravé.

Co u cereálií Nestlé NESQUIK® Alphabet úplně miluji i já, dospělá, je to, jak z mléka, do kterých abecedu vsypu, je za chvilku výborné kakao.

Benefity novinky Nestlé NESQUIK® Alphabet:

  • Vysoký obsah celozrnné mouky (58%)
  • O 30 % méně cukru oproti běžným dětským cereáliím
  • Vysoký obsah vlákniny
  • Vitamíny a minerální látky
  • Bez umělých aromat
  • Snídaňové cereálie Nestlé NESQUIK® Alphabet je zábavou pro celou rodinu, při které si můžete vymýšlet nové příběhy každý den.

Více najdete na stránce NESTLE-NESQUIK.CZ