fbpx
Testování

Šmakujto – první krabice je otestovaná

DSC_1482

Přivezli nám krabici plnou zajímavých pochoutek.

Nový projekt Šmakujto jsme vám už představili v tomto článku. Kdo si stihne včas objednat svou krabici, dostane každý měsíc balíček s překvapením. Najdete v něm směs zajímavých produktů od nejrůznějších menších výrobců. Na své si přijdou milovníci sladkostí, ale i koření, nápojů a netradičních dresinků. A nikdy dopředu nevíte, co v krabici najdete.

DSC_1478

Tak i já jsem s napětím otevírala svůj první balíček. Už krabice vás naladí na tu správnou notu, protože už ta je velice chutná. A potom už jen vybalujete a kocháte se. V krabici najdete také „manuál“, několik barevných stránek s popisem všech výrobků. To je, podle mě, výborný nápad. Ráda si čtu o tom, odkud produkty pochází, co stálo za jejich zrodem a kdo je vyrábí. Najdete zde také ceny jednotlivých pochoutek.

První, co jsme z krabice vyzkoušeli, byly Pitta Chips s rozmarýnem a tymiánem. Měli jsme totiž zrovna uvařenou dýňovou krémovou polévku, takže jsem udělali hokus pokus a chipsy s polévkou zkombinovali.

DSC_1489

Chipsy se k polévce hodily parádně. Recept na polévku z máslové dýně najdete TADY.

Další testování probíhalo na plovárně, jeden z posledních krásných dnů. Vzali jsme sebou na piknik české ledové čaje True Tea. A ty jsme si tedy zamilovali. Nezapomněli jsme přibalit brčka od Fluffy Oak a výborné víno z Vinařství pod Hradem, kozí sýr z dovolené ve Francii, ovoce a TUCky 😀

20150830_130041

20150830_130325

Další překvapení z balíčku, na které se chystám, jsou popkornové kouličky s javorovým sirupem a pekanovými ořechy. Mám ale trochu strach, že než vymyslím do jakého dezertu bych je zakomponovala, tak je sníme. Jsou totiž neskutečně dobré a návykové. Už jsem je před sebou schovala vysoko ve spíži. Tak snad tam ještě chvíli vydrží, než uzraje ten správný nápad.

DSC_1506

Více informací o projektu a objednávku krabice na říjen, najdete v WEBU ŠMAKUJTO.