fbpx
Testování

Cereální tyčinky od Nestlé, jako chutná svačinka pro děti

Když jsem začala testovat cereální tyčinky od Nestlé, vypadalo to, že vám poradí, aby jste je zabalili dětem ke svačince. Obsahují celozrnnou mouku, vitamíny a minerální látky. Pro děti i dospělé to nejlepší mlsání, které chutná snad všem, kdo tyhle tyčinky ochutnali. Jenže teď je tady novinka a děti od zítra do školy nechodí.

Což ovšem neznamená, že nebudou potřebovat svačit, že ano 🙂 Jen jim tuhle dobrotu podstrčíte v přestávkách mezi online hodinami. Nebo když dostanou hlad během vyučování, protože u školy z domova to takhle klidně jde.

My jsme doma vyzkoušeli čtyři druhy cereálních tyčinek. Naše děti milují cerálie Nestlé a tak byly nadšené i z těchto tyčinek. Jsou to totiž snídaňové cereálie v tyčince. Vážně.

Jak už jsem psala, jde o cereální tyčinky z celozrnné mouky, určitě přivítáte i to, že jsou bez palmového oleje a také bez umělých konzervačních látek a aromat.

Tyčinka Nestlé NESQUIK®

Tyčinka, která vede u našich velkých dětí. Jejich jednoznačně nejoblíbenější snídaňové kuličky Nesquik. Na záda v oblíbenosti jí šlape…

Tyčinka Nestlé CHOCAPIC®

Z čokoládových lupínků. To je prostě chuť pro všechny milovníky čokolády. Docela chápu, že se puboši někdy nemůžou rozhodnout mezi touhle a Nesquik tyčinkou.

Tyčinka Nestlé CINIMINIS®

A tuhle mám ráda já 🙂 Jako nebudu kecat, chutnají mi všechny čtyři. Ale kdybych měla vybrat, tohle je můj vítěz. Zase vybírám podle lupínků, protože do mléka si nejraději sypu CiniMinis…

Tyčinka Nestlé CHEERIOS®

To je chuť medu a mléka. Favorit mého muže. Tuhle si přibalí do tašky, když ví, že bude mít nabitý den a jde z jedné schůzky do druhé a bude mít maximálně trochu času sníst si v autě cereální tyčinku.

Kromě toho, že se hodí do školy nebo jako rychlá snídaně na cesty, tak je balím pro Tony sebou na fotbalové zápasy. Po vysilujícím výkonu má vždycky šílený hlad a taky chuť na něco dobrého. Takže Nestlé cereálními tyčinkami splním oba dva požadavky.

Ochutnali jste už některou z cereálních tyčinek Nestlé? Která chutná vám a vaší rodině?

Článek vznikl ve spolupráci s Nestlé a magazínem Žena-in.cz

https://www.nestle-cereals.com/cz/cs/