fbpx
Testování

Nespresso na ledu. Nové kávy pro letní vedra.

V poslední době jsme si začali užívat cestování do Prahy. Žof má deset měsíců a před pár dny byla už v Praze už po páté. Se smíchem vzpomínám na to, že jsem byla v Praze poprvé v jedenácti letech, na stoleté výstavě, s babičkou a dědou.

My jsme si tentokrát vyjeli jen na kafe. Opravdu. Ve složení já, můj pan Božský a Trepka Žof jsme byli pozváni na akci mé oblíbené značky Nespresso. Protože je léto, tak šlo o dvě zbrusu nové kávy, které jsou vhodné právě pro přípravu ledové kávy.

Já doma připravuji ledovou kávu tak, jak jsem se to naučila právě na Nespresso akci s Míšou Ilíkovou, baristkou a ambasadorkou Nespresso.

LONG BLACK OVER ICE
Směs plná života. Ostré tóny a ovocná aromata společně vytvářejí osvěžující směs. Pražení je jemnější, a proto se nepřidává mléko. Osvojte si skvělý australský trik a připravte kávu do perlivé vody s ledem. Já jsem tenhle kávový drink ochutnala na akci a byl fakt skvělý! Už se těším, až touhle kávou překvapím nějaké milé hosty u nás doma.

FLAT WHITE OVER ICE

Sladká harmonie. Pražené tóny a bohatá aromata v dokonalé rovnováze se sladkostí mléka. Jako jemný vánek za horkého letního dne i Flat white over ice dokáže uchovat svěžest.

LIMITOVANÁ EDICE V DVOJBALENÍ SPOLU S RECEPTURAMI

Obě kávy z Limitované Edice v jednom balení.

Na zadní straně naleznete jednoduché receptury na osvěžující ledové kávy, které si díky sadě příslušenství Nespresso vychutnáte kdykoli a kdekoli .

 

Ale to není všechno. Připravuji pro vás článek s recepty na ledové kávy Nespresso a s tipy jak si připravit nejlepší ledovou kávu. Tipy pro vás připravila Míša Ilíková z Nespressa. Ráda bych vám také představila novinku – kávovar Essenza Plus. Tak se těšte 🙂

Článek vznikl ve spolupráci se značkou Nespresso