fbpx
Co se nikam nevešlo

Lidl Food Challenge – další kolo výzvy pro foodblogery

lidl

Společnost LIDL vypsala další kolo soutěže pro amatérské kuchaře, nadšené foodblogery. Zadání? Čokoláda, vanilkové sušenky a sezonní ovoce.

Už druhé kolo výzvy je tady tentokrát nejen pro vybrané foodblogery, jako bylo to první, ale pro všechny majitele blogů, kteří budou mít chuť připravit dezert ze zadaných ingrediencí. První kolo probíhalo v předvánočním období a vyhrála jsem ho právě já. Vítězný recept na pomerančové dortíky najdete na našem blogu.

Výhra byla skvělá! Zúčastnila jsem se kurzu pod vedením Romana Pauluse. Ale také jsem si s manželem užila pětichodové degustační menu v restauraci hotelu Alcron, i s noclehem.

paulus

Jakou výhru a jaké podmínky připravil Lidl tentokrát?

Lidl startuje blogerskou výzvu! Vyhraj kurz u Romana Pauluse.

Jsi bloger a miluješ vaření a výzvy? Zapoj se do kuchařské letní výzvy Lidl Food Challenge, kterou pro odvážné blogery vyhlašujeme již podruhé. Lákadlem je výhra v podobně kuchařského kurzu u čtyřnásobného michelinského šéfkuchaře Romana Pauluse. Vítězný recept navíc zviditelníme ve všech našich komunikačních kanálech včetně Facebooku, který má přes 370 000 fanoušků!

Jak na to?
1. Z produktů prodejen Lidl vymysli originální letní dezert
2. Použij 3 zadané ingredience (viz Podmínky soutěže) – Tastino Petit Beurre Sušenky vanilkové, FinCarré Čokoláda na vaření, sezónní ovoce
3. Připrav a vyfoť svůj výtvor a fotku s receptem zašli na socialmedia@lidl.cz do 30. června 2015

Pojetí finálního pokrmu je jen na Tobě.
Recepty bude hodnotit porota v hvězdném složení: Roman Paulus, Marcel Ihnačák a Markéta Krajčovičová.

V případě dotazů nás neváhej kontaktovat na socialmedia@lidl.cz

DSC_1865

Hodně štěstí přeje Elly.