fbpx
Testování

Jarní mytí oken s aku stěrkou Kärcher

DSC_1443

Nemám ráda mytí oken. A tak si ho ulehčuji jak se dá. Třeba šikovným pomocníkem Kärcher.

Už jsem o tomhle šikovném pomocníkovi slyšela od kamarádek. Která si ho pořídila, je nadšená. Až se konečně dostal do rukou i mně.

Když jsme si vymýšleli rodinný dům, chtěla jsem za každou cenu okna členěná venkovními příčkami. Ty, které byly uvnitř skel se mi prostě nelíbily. Okna jsou krásná a nevolila bych jinak. Jen jejich údržba není nic moc 🙂 Každé okno má minimálně 9 menších čtverečků, to znamená 18 čtverečků z obou stran a 72 rožků na každém okně. Hrůza!!!

DSC_1442

Jsem lemra líná, okna myju jednou ročně. Nebo když už přes ně fakt nevidím. Takže některé i dvakrát ročně. A pak mám velkou radost kolik je doma světla 😀 Přísahám a slibuji, že když mi bude pomáhat Kärcher, tak budu okna mýt pravidelně. Protože díky němu mě fakt žádné rožky v okně nerozhodí.

Postup práce je jasný. Natočila jsem vám krátké video. Manžel je netechnický typ, fotit a točit mu nejde a tak jsme si vyměnili role a stal se z něj myč oken. Jinak to nedělá. Fakt ne!

Do nádobky u nástřikové lahve naplníte vodu s mycím prostředkem. Na této láhvi je čistící hadřík z mikrovlákna a vy nastříkáte vodu na okno, vyleštíte. Vyměníte za odstavač a vodu z okna jednoduše odsajete. A je to! Snadně to zní, snadné to je.

Aku stěrka Kärcher WV5 Premium má nabíjecí baterii, která na jedno nabití vydrží až 20 minut. Není to málo. Za tuhle dobu máte umytou většinu oken v domě a rozhodně všechna okna v bytě.

A nejen okna. Já se totiž loučím a jdu s Kärcherem umýt obklady v koupelně a hlavně skleněný sprchový kout.

Proč mýt okna s aku stěrkou Kärcher WV5 Premium?

  • nebudete mít na oknech šmouhy
  • budete mít okna umytá za velice krátký čas
  • nebudete mít všude kolem oken nakapanou špinavou vodu – skončí v zásobníku aku stěrky

Ještě podrobnější podrobnosti najdete na webu Kärcher.