fbpx
Testování

Čokoládové pokušení: Milka Choco Brownie

Bez mučení přiznávám. Jsme rodina čokohokoliků. Tedy, kazí nám to trochu Antonie, která miluje pouze bílou čokoládu. Čím je ale starší, tak se dá přemluvit i na mléčnou a výrobky z ní. Ale minimálně. Na čem čokoládovém fakt ujíždí, tak je čokoláda Milka s Oreo sušenkami. Tu zboňuje.

Zato Pepíno miluje hlavně čokoládu s vysokým obsahem kakaa. Ale taky všechny ostatní. Hlavně horkou čokoládu. A tu doma dělám jednoduše, žádné kupované prášky.

Přivedu k varu smetanu ke šlehání a nalámu do ní všechnu čokoládu, kterou máme po ruce. Často jsou to i čokoládové figurky 😀 Nebo mix různých druhů čokolády. Luxusní je takhle připravená horká čokoláda z čokolády Milka Triolade. Většinou v poměru 1:2 čokoláda, smetana.

Jenže dnes vám chci představit čoko novinku. Milka Choco Brownie si nás získaly na první ochutnání. V jednom balení najdete jednotlivě balených šest kousků brownie. A ne jen tak obyčejných. Ale opravdu výborných brownie. 

Jak je u čokolády Milka dobrým zvykem, i Milka Choco Brownie jsou vyrobeny z čokolády z alpského mléka. 

První brownie jsme ochutnali jen tak, s kávou. Abychom si je pěkně vychutnali. Máme s manželem takové každodenní rituálky, když je dopoledne doma. Snídáme spolu, pak uložíme Žofii ke spánku a jdeme pracovat. Po nějaké hodině práce u počítače si vaříme kávu a chvíli si dáme pauzu. Je to taková chvilička pohody, kterou si hýčkáme. Právě k ní jsme si rozbalili Milka Choco Brownie

Nemůžu říct, že by mě překvapili. My jsme doma milovníci Milky a ještě nikdy nás nezklamala. I z Milka Choco Brownie jsme nadšení na první zakousnutí. Je to to pravé, opravdické brownie, jen se s ním nemusíte piplat doma. A vezmete si ho sebou třeba na cesty. Nebo ho nenápadně přibalíte dětem ke svačině, ať si trochu osladí školu. Nebo manželovi do práce, ať si na vás vzpomene. A trochu té domácí pohody si přinese i do hektického pracovního dne.

Jenže nejvíce jsme si Milka Choco Brownie vychutnali večer. Vyndala jsem z mrazáku smetanovou zmrzlinu a maliny. Připravila jsem každému mističku se zmrzlinou, malinami a kouskem rozdrobených Milka Choco Brownie. Další dva, tři menší kousky jsem přidala do misky vcelku. 

Bylo to úžasné!!! Rozhodně doporučuji tuhle kombinaci vyzkoušet. Milka Choco Brownies jsou fuč. A už se po nich jdu podívat do obchodu. Jsou totiž opravdu parádní!

Elly

Testování probíhalo ve spolupráci s redakcí magazínu Žena-in.cz a Milkou.