fbpx
Testování

Čisté kuchyňské království. Díky Savo Na nádobí!

Jak uspělo Savo Na nádobí v mé intenzivně používané božské kuchyni?

savo1

Díky různým testovacím akcím, které často probíhají v redakci magazínu Žena-in.cz, se mi v kuchyni vystřídá velké množství čistících prostředků. A že ta moje kuchyně je ten nejlepší objekt pro testování. Je totiž, díky práci, kterou dělám, mnohem více namáhaná.

Každý den se u nás vaří, peče, fotí. Takže v jednu chvíli je kuchyňská linka špinavá jako čuně a za krátkou dobu musí být připravená na hezké fotky. Není to snadné. Nádobí je u nás taky hora, pořád. S většinou si poradí myčka, ale větší mísy, pekáče a hrnce musíme mýt ručně.

savo2

Díky testování mám své oblíbené značky, kterým už zůstanu věrná. K některým se naopak nemusím vracet, ale svůj úkol v domácnosti také splní. Zatím nemůžu říct, že bych se setkala s čistícím prostředkem, který byl byl fakt propadák. Na testování značky Savo jsem byla hodně zvědavá.

Jsem zvyklá používat Savo Perex. Hlavně od té doby, co máme bílou sedačku s pratelným potahem, tak se bez něj neobejdu. Kočky a děti. To je kombinace, která s bílou sedačkou nefunguje dobře. Jenže stačí pár hodin v pračce a sušičce a sedačka je jako nová. Perexem pustí i skvrny, nad kterýma kroutím očima.

savo3

Savo Na nádobí jsem zahlédla v reklamě a zaujalo mě hlavně tím, že mimojiné udržuje v čistotě houbičky na nádobí. To se mi fakt líbí a doufám, že to tak je. Při používání modré varianty s limetkou a mátou voní houbička úžasně. Což předtím tedy  nebyla pravda.

Savo Na nádobí obsahuje citronovou šťávu, díky které má lepší odmašťovací schopnosti. Pekáč od pečených kuřecích křídel při naší poslední večeři je toho jasným důkazem.

savo4

Připečené mastné kousky s kořením jsem nechala chvíli odmočit ve vodě s trochou Sava Na nádobí. Vodu jsem vylila, ještě přidala trochu čistícího prostředku a krásně všechny nečistoty setřela houbičkou. Mastnota byla hned pryč.

savo5

Nebylo potřeba žádné velké drhnutí a hrubé násilí, žádnou hrubší houbičku. Stačila hladká strana klasické houbičky na nádobí.

savo6

Za mě tedy dobré. Čistící schopnosti dokonalé. A další věc, která mě velice příjemně překvapila. Nedávno jsem si stěžovala, že prostředky na mytí nádobí, které u nás koupíme, pěkně nevoní. Vozím si většinou zásobu z Francie 🙂 Jsem divná, vím. Beru zpět. Vůně Savo Na nádobí jsou úžasné. Zamilovala jsem se do zelené – limetka a jasmín. Ale krásně voní i modrá varianta – limetka a máta, oranžové pomerančové květy také nemají chybu. Navíc mají různé barevné verze i benefity navíc:

Zelená varianta voní po limetce a jasmínu a účinkuje i ve studené vodě.

Oranžové Savo voní po pomerančových květech a dokonale odstraňuje nežádoucí pachy z nádobí.

Modrá varianta s vůní limetky a máty pomáhá zachovávat houbičku hygienicky čistou.

Za mě tedy velká spokojenost a mám další čistící oblíbence. Savo Na nádobí.