fbpx
Testování

Chystáme oslavu Žofčiných pátých narozenin. Kam jsme vyrazili na nákup?

Je to neskutečné a čas plyne jak voda. Ale Žof opravdu slaví pět let. Pozvali jsme tetičky, strýčky, babičky a dědečky, hromadu sestřenic i jednoho bratrance. To je teda první fáze oslav. Pak dorazí i kamarádi. Dort peče opět Solnička v kuchyni, jídlo chystá kamarádka, která má cateringovou firmu. A taky nás čeká asi i malá grilovačka. Počasí by mělo být na jedničku, tak se těším už teď.

Na mě tak zbývá postarat se o pití a drobné občerstvení. A tak jsme vyrazili na nákup do Penny marketu. Pěkně i panem Božským a Žof. On ať vybere pivo pro pánské hosty, ona ať vybere pochoutky pro děti.

Sáhli jsme po privátních značkách Penny.

Staročech – pivo pro všechny tatínky, dědečky, ale i kamarády a sousedy. Prostě na každou akci. Zaujalo nás, že pivo sbírá různá ocenění, nejen na domácí půdě, ale také v zahraničí. Pan Božský si vybral hlavně ležák a polotmavé pivo.

Já jsem vybírala vína pod značkou Vinum Regum. Jde o vína českých a moravských vinařů a pod touto značkou je Penny nabízí nově, od letošního roku. Vinum Regum přeloženo do češtiny znamená Vína králů. Vína jsou pečlivě vybírána a najdete mezi nimi všechny oblíbené odrůdy. Já jsem v létě sáhla především po vínu bílém a růžovém. Moje oblíbené Chardonnay bylo dokonce v akci.

Žof pije nejraději vodu, ale chutnají jí i různé džusy. I tady jsme sáhli po Penny značce – Vitálka. Několik krabic oblíbeného pomerančového to jistí, ale Žof chtě ochutnat i džus banánový.

Na žádné oslavě nesmí chybět chipsy, že ano. Ani na té naší. Vybírala zase Žof, ale mysleli jsme i na ségru a další účastníky oslavy. Ať si každý vybere to svoje. Penny má i tyhle dobroty pod svou vlastní značkou – Solty.

Oříšky mám ráda pro změnu já. Tady jsem byla velice mile překvapená výběrem. Pod označením Naturalia najdete oříšky neochucené, ale i solené, s kořením, v těstíčku. Opravdu si vybere každý.

Určitě budu připravovat i nějaké drobné dezerty. Na ty potřebuji čokoládu, kterou jsem koupila pod značkou Enjoy. Je jasné, že když do téhle části obchodu vtáhnete naši mlsnou Žof, vybere si něco i pro sebe. Vanilkové oplatky zaujaly i mě, tak proč ne.

Celkově mě nákup v Penny marketu moc příjemně překvapil. Našla jsem všechno, co jsme potřebovala a vlastně i mnohem více.

Oslava může začít. Jestli tedy čeká nějaká oslava i vás, nebo se chystáte na obyčejnou letní grilovačku, stavte se do Penny prozkoumat jejich nabídku.

Článek vznikl ve spolupráci s Penny market a magazínem Žena-in.cz