fbpx
Testování

Testujeme Ceresit STOP VLHKOSTI AERO 360°

DSC_0120

Znáte to, jak některé věci chodí v ten správný čas? Přesně tak to bylo i s dnešním testováním. Probíhá opět ve spolupráci s magazínem Žena-in.cz a tentokrát nejde o nic, co se dá sníst 🙂 Rozjelo se totiž velké testování přístroje, který odvlhčuje prostor, ve kterém žijete.

DSC_0114

Ještě nedávno bych Ceresit STOP VLHKOSTI AERO 360° postavila asi do ložnice, kde se nám trochu rosí okna. Jinak jsme s vlhkostí v domě problémy neměli. Jenže se stala dost nepříjemná věc. Když jsme položili dlažbu na terasu, začaly nám vlhnou rohy u francouzského okna v jídelně. Nejprve jeden, potom i druhý. Dlažbu kolem jsme rychle odstranili, ale zdi jsou pořád vlhké.

DSC_0116

Už tedy alespoň nevlhnou více a nás čeká na jaře nová izolace kolem terasy a také malování v jídelně. Musíme oloupat zbytek omítky, udělat novou omítku a vymalovat. To malování mi teda nevadí, na malování mám úchylku, to bych mohla pořád 😀

DSC_0112

Proto jsem s velkou nadějí k vlhkému rohu postavila nového pomocníka. Už přes noc se na dně nádoby objevila trocha voda a po třech dnech bylo vody tolik, kolik vidíte na fotce. Zeď je na omak sušší a mokré mapy blednou a vysychají.

DSC_0119

Zeď byla dost vlhká, takže určitě budu potřebovat další tabletu, která se do odvlhčovače vkládá, ale už teď vidím výsledky. A z toho mám fakt velkou radost.

Máte s tímto přístrojem zkušenosti? Pomohl vám Ceresit STOP VLHKOSTI AERO 360°?

Revoluce v pohlcování vlhkosti
Ceresit STOP VLHKOSTI AERO 360°, nový systém pohlcování vlhkosti od společnosti Henkel optimalizuje nadměrnou vzdušnou vlhkost prostřednictvím 360° cirkulace vzduchu. Zajištuje tak vysoký účinek pohlcování vlhkosti a neutralizaci pachu, nastavuje nové standardy.

Unikátní 360° cirkulace vzduchu
Systém AERO 360° funguje na fyzikálním principu – čím větší je kontakt tablety se vzduchem, tím větší je její absorpční účinek. Aerodynamický tvar přístroje má unikátní 360° vzdušný otvor na proudění vzduchu, který umožnuje cirkulaci vzduchu kolem a skrz tabletu.
Ultra absorpční tablety mají členitý tvar díky kterému je kontaktní plocha tablety se vzduchem větší, čímž se zvyšuje účinnost pohlcování. To vede k nárůstu účinnosti o 40%.

Testování probíhá ve spolupráci s magazínem Žena-in.cz.