fbpx
Testování

Tajemství božské kabelky

kabelka

S velkou chutí jsem se zapojila do výzvy Mentos a magazínu Žena-in.cz.

Soutěžit jako součást redakce nemůžu, ale prohrabat si svou kabelku a ukázat co v ní nesmí chybět, mě fakt bavilo. Zjistila jsem díky tomu třeba to, že si NUTNĚ musím koupit novou peněženku a obal na mobil.

Když se tak dívám na fotku s hromadou věcí, tak jsem fakt ráda, že jsem si oblíbila velkou kabelku od DaraBags. Moje BTW On The Road je prostě dokonalá!!!! V univerzální černé barvě se hodí ke všemu oblečení a je to ta nejlepší kabelka na cesty. Tedy nejen na cesty 🙂

kabelka2

Vejde se mi tak do ní třeba knížka. Ta prostě nesmí chybět. Stačí když chvilku někde čekám a už se začtu. Využívám každé volné chvilky. Mám pořád ve frontě několik knih. Momentálně to je Můj život ve Francii, životopisná kniha úžasné francouzské kuchařky.

kabelka3

Novinka v mé kabelce a totální závislost. Mentosky mám ráda už dlouho, ty ovocné. Ale Mentos CHOCO jsou ještě lepší. Dokonalé. Ať je to varianta s bílou nebo tmavou čokoládou. Mňam! Funguje to asi tak, že když píšu tenhle článek a došla jsem až k Mentos, tak jsem musela vstát od počítače a jednu si z balíčku vyloupnout :-))) Tu s bílou čokoládou… Prostě si jimi obaluji nervy, co vám budu povídat…

kabelka4

V posledních několika měsících se v mé kabelce usadila i rtěnka. Nikdy jsem je moc nepoužívala, ale nakazila jsem se od kolegyně z redakce, Kristi, která je spoluautorkou blogu MysticLipstick. A protože já sice rozumím vaření, ale nerozumím vůbec šminkám, tak se velice ráda chodím inspirovat právě ke Kristi. To je moje kosmetická ikona 🙂 Díky ní jsem objevila kosmetiku Milani a oblíbila si jejich rtěnky. Pěkně drží a mají krásné odstíny.

kabelka5

Sluneční brýle nesmí chybět. Samozřejmě. Já jsem fanynka české značky Relax a jiné brýle už nenosím. Letos v létě jsem si do sbírky pořídila další a hned se staly mými nejoblíbenějšími. Už v nich frčí i naše děti, takže jsme taková relax rodina 🙂

kabelka6

Drobnosti nosím v malé látkové taštičce. Nesmí v ní chybět žvýkačky, gumičky do vlasů a sponky, balzám na rty (momentálně mažu Manufakturu), krém na ruce a dezinfekční gel na ruce Cien z Lidlu a také suchý šampón Batiste v mini balení. Bez něj neudělám ani krok 🙂 Prostě mám komplikované vlasy, nejde to.

kabelka7

Další nezbytnost. Deodorant a parfém. S deodoranty jsem se nechala vycukat vlnou „bez hliníku“. Začala jsem hledat mezi deodoranty s nápisem „bez hliníku“, ale nelíbila se mi vůně ani výkon. A proto jsem prostě sáhla po chlapském Old Spice. Je to sranda, ale voní a funguje líp než ty ženské. Hlavně tedy přesně ta vůně co vidíte na obrázku. Voní jako bonbóny.

kabelka8

Poslední z mých pokladů. Mobil, samozřejmě. Vyměnila jsem teď LG G3 za Lenovo Vibe K5. A zatím jsem velice spokojená. Nakupovala jsem na Euronics.cz, jako vždycky. Obal na telefon je geniální vynález opět z dílny DaraBags. Kromě hlavní kapsy na mobil má další dvě přední kapsy. V jedné nosím sluchátka, v druhé bezkontaktní platební nálepku, drobné a opět nějakou tu gumičku a sponku do vlasů. Tak můžu vyrazit někdy jen s touhle taštičkou, namísto s velkou kabelkou. Jen už mám kapsu na mobil celkem dost dlouho a používám ji často, tak si už zasloužím novou 🙂 Povšimněte si také malého kolečka, přívěsku na taštičce. Vzpomínka na krásný den, kdy jsem byla družička své skvělé kamarádky Janičky.

A to je konec 🙂 Výsledek článku je, že překlikávám na DaraBags a jdu si objednat novou peněženku a obal na mobil, musím si NUTNĚ koupit novou rtěnku a otevřít další balíček Mentos CHOCO. Taky mi chybí můj milovaný červený Nikon. Jenže ten už se mi do kabelky nevejde. A tak si budu muset pořídit nějaký skladnější fotoaparát na cesty. To je plánů!

Mějte se krásně! Elly.