fbpx
Testování

Oříškové krémy Nutspread – nová závislost

kesu1

Milujete ořechy? Tak to budete z krémů Nutspread nadšení jako já.

Mám novou závislost. Už dlouho pokukuji po eshopech, které nabízejí ořechové krémy. Až jsem jednou narazila na Nutspread. Mám ráda české výrobky a snad i proto se mi tahle značka zalíbila na první pohled. A to jsem ještě ani neochutnala.

Díky prázdninovému režimu, kdy jsem u počítače spíš nebyla, než byla a kdy jsem více času trávila s dětmi na zahradě než doma, mi trvalo docela dlouho než jsem se dostala k otestování těchhle dokonalých krabiček.

DSC_1757

Tak tady leží přede mnou. Chci je nejen na zdravé mlsání, ale chystám se je používat také při vaření a pečení (jak jinak, že jo?).

Připravena testovací lžička a jdeme na to…

DSC_1761

Krém první: Mandle a třtinový cukr

Musím začít tímto. Protože to byla láska na první lžičku. Vím jistě, že s tímto se vařit ani péct nebude. Ten si ukryji hluboko do skříně a s nikým se nerozdělím. Je úžasný!

DSC_1763

Ale možná ano. Tohle totiž bude ten správný oříškový krém, kterým na Vánoce pomažu základ na mini tartaletky. A potom je zaliji rozpuštěnou čokoládou a nahoru dám plátek mandle.

DSC_1765

Krém druhý: 100 % arašídy

Tak tohle je klasika. Arašídový krém. Můj manžel ho nemusí, protože mu drhne na jazyku 🙂 Já ho zbožňuji. Protože mi drhne na jazyku.

DSC_1769

Co mám s arašídovým krémem v plánu? Část ho použiji do domácích křupavých müsli tyčinek. Už se těším!

DSC_1776

Krém třetí: 100 % kešu oříšky

Nemůžu zase napsat, že kešu oříšky jsou moje oblíbené. Já totiž mám oblíbené všechny oříšky. Těžko mezi nimi vybírat. A tenhle krém je, jako všechny ostatní Nutspread, fakt pecka!

DSC_1778

Na kešu krém mám fakt úžasné využití. Přidala jsem ho do smetanové zmrzliny. Recept bude brzy na blogu 🙂

DSC_1781

Krém čtvrtý: 100 % kokos

Poslední, ale stejně úžasný jako ty před ním. Otevřete a kokosová vůně vás úplně omámí. Opět už se mi v hlavě honí myšlenky na vychytané vánoční cukroví. A nejen na to…

DSC_1785

A taky s ním chci vyzkoušet raw moučník s banány, který teď frčí na facebooku.

Líbí se vám průřez nabídkou NUTSPREAD? Mně moc a těším se, až vyzkouším další druhy. Třeba nejrůznější ořechovo kávové variace vypadají více než skvěle!