fbpx
Testování

(Nejen) Vánoční úklid bez námahy

clin1

Na další krásné akci v Chefparade jsme domů dostali výborné pomocníky!

Úklidové prostředky. Když jsem narazila na ceduli, že „čistá kuchyně je znamení promarněného života“, tak jsem se zaradovala. V mojí kuchyni je to pořád trochu jako po výbuchu. Závidím profíkům kuchařům, že jednou rukou vaří a druhou uklízí. Já se to snad nikdy nenaučím. Ale snažím se! Přísahám.

A v této snaze pátrám po těch nejlepších pomocnících, kteří mi to snažení usnadní. Jsou to třeba děti 🙂 Automatické vyskladavače myčky 🙂 Naskládávat musím sama, to chce systém a ten znám jenom JÁ!!!

clin2

Ale pak jsou tady taky těžce udržovatelné povrchy. Na části kuchyňské linky mám bílé dlaždičky, na části dřevo. Dřevo myju většinou houbičkou a teplou vodou s prostředkem na mytí nádobí (aktuálně podle toho jaký mám v dávkovači na dřezu). Dlaždičky a sklokeramickou desku je potřeba pořádně vydrhnout. Hlavně sklokeramika je někdy problém. Věčně poprskaná, mastná, občas něco uteče 🙂

S velkou chutí jsem proto vyzkoušela prostředek Clin Multi Shine, který jsem dostala na otestování. Vyzkoušela jsem hodně přípravků, některé jsem si oblíbila a Clin mezi ně určitě bude taky patřit. Tuhle značku znám a používali jsme ji už v kuchyni u mojí maminky. A teď se k ní ráda vrátím. Jako bonus pro mě je to, že Clin Multi Shine můžu používat i na dřevo, tedy nemusím řešit, že mi přípravek udělá na dřevě nepěkné skvrny. A to se mi bohužel s jinými značkami už stalo 🙁

clin3

K testování mám po ruce také Clin na okna a sklo. To se hodí, že ano. Před Vánocema je přeci nutné umýt okna. Já si to tak úplně nemyslím a okna raději myju na jaře. Jenže ty moje jsou jak čuně. A tak to nebudu příliš přehánět a jen je trochu přeleštím. Rozdíl je více než jasný, na další fotce. Vpravo okno nemyté (fuj fuj) a vlevo okno po zásahu Clinem Windows & Glass.

clin4

No dobře. Končím s psaním a jdu mýt okna 😀

Nový Clin se schopností impregnace si pořídíte v šesti variantách, ze kterých je nejoblíbenější Clin Citrus. Dalšími voňavými variantami jsou Apple, Universal a Vinegar. Varianta Anti-fog se hodí i na čištění zrcadel, protože skleněné povrchy ochraňuje i před zamlžením. O celkem 25 různých povrchů se postará Clin Multi-Shine, který zvládne sklo, dřevo, kov, ocel, kámen, keramiku, plast, gumu nebo kožený nábytek. Také choulostivé povrchy, jako je televizní obrazovka či stereo souprava, doporučí-li to výrobce. V kuchyni se postará například o pracovní desku ze dřeva či mramoru, stejně jako kuchyňské skříňky včetně jejich úchytek.

Všechny varianty přípravků Clin se schopostí impregnace jsou dostupné v ergonomicky navržené lahvi s možností aplikace ve formě rozprašovače nebo pěny, a to za cenu 49 Kč (500ml).