fbpx
Testování

Naši kocouři testovali krmivo Pet Specialist

edf

Stejně jak jsme doma rozmazlení v jídle my lidé, tak jsou rozmazlené i naše tři kočky. Tedy kocouři. Dva dospělí, Johny a Ron, jedno mimino Felix. Kočky se staly našimi miláčky asi před devíti lety, kdy si naše malé děti přinesly domů dvě koťátka. Pojmenovali jsme se Kočka a Kocour a i když už bohužel nežijí, právě tyhle „startovací“ kočky v nás vzbudily kočičí lásku.

Od té doby se nám doma mihlo pár zachráněných koček a kocourů, jeden rezavý milovaný Gigi (zatracené auta 🙁 ) a teď máme tyhle tři fešáky. Je s nimi sranda a občas i spousta starostí. Pražák Johny má problémy s močovým měchýřem, takže je doživotně na speciální dietě. A i zbylé dva kocoury v jídle rozmazlujeme jak se dá.

edf

Kupujeme jim ty nejlepší granule, plné masa, kapsičky, konzervy, prokládáme to vařeným i syrovým masem. Proto jsem uvítala možnost testovat značku Pet Specialist, na našem magazínu Žena-in.cz. Těšila jsem se, jak bude našim mlsalům chutnat.

edf

Jednoznačně největší úspěch měly tyčinky. Co o nich píše výrobce?

„Žádná přidaná umělá aromata a barviva, žádný přidaný cukr. Vysoký obsah bílkovin a snadno stravitelné složky pro vyvážený růst. Vitaminy A, D3 a E pro udrženíí vaší kočky v dobré kondici. Taurin pro dobrý zrak.
Doplňkové krmivo pro dospělé kočky, tyčinky bohaté na lososa a pstruha.“

edf

edf

Tak to by šlo, tvářili se kocouři. Hlavně Felix, ten kvůli nim dělá psí kusy.

Další, co jsme kocourům naservírovali, byly kapsičky. Ty jsou jejich oblíbené tak nějak pravidelně a čekala jsem, jestli jim zachutnají i Pet Specialist. A samozřejmě ano!!! Když jsem kapsičku otevřela, vrhli se na mě všichni tři a nedali se ani vyfotit. Nejsou tak chápaví jako moje rodina, která už je naučená, že jídlo se nejdříve fotí a až potom jí 😀

edf

„Bez umělých barviv a vařené v páře. Vápník a vitamin D3 pro podporu zdravých a silných zubů, biotin a zinek pro zdravou kůži a lesklou srst, vitaminy B1 a B6 pro podporu metabolizmu.
Kompletní krmivo pro dospělé kočky, kousky s kuřecím a krůtím v omáčce a hovězím s kuřecím masem.“

Jak dopadlo testování paštik, granulí a proč používat dentální pochoutky Pet Specialist? To si můžete přečíst v dalším článku.

Kočičí královna Elly 😀