fbpx
Testování

Mentos Choco Mint. Novinka, která chutná!

IMG_5525

Mentos mě baví. Nejen jak chutnají, ale taky mě teď dostala jejich reklamní kampaň.

Určitě jste ji někde zahlédli. Kdy jsme zapomněli, jak se spolu bavit? Vtipná reklama s nápadem. Pokud vás minula, určitě si ji pusťte a zalíbí se vám.

Ale zpátky k Mentos Choco Mint. Tahle novinka se dostala do obchodů v průběhu února. Doplňuje řadu čokoládovo karamelových Mentos, které jsem už testovala. Které jsou, mimojiné, naprosto vynikající.

IMG_5524

Nově si tedy můžete vybrat z varianty karamel – čokoláda, karamel – bílá čokoláda a karamel – mátová čokoláda. Víte, které u mě vedou? Rozhodně ty nejnovější. Miluju chuť anglických čokoládiček „after eight“, kde se snoubí chuť hořké čokolády a máty. A Mentos to vytunil ještě karamelem. Sen!

IMG_20170306_210524

Naposledy jsem Mentosky Choco Mint vyvezla na hokej. Tady z nich byli všichni naprosto nadšení a já jsem se o bonbony ráda rozdělila. Možná to bude proto, že máta je už od dávných dob považována za symbol přátelství a lásky. Mentosky Choco Mint takhle fungují 🙂

IMG_20170306_222917

A po zápase jsme jedním balíčkem obdarovali taky našeho hokejového hrdinu Martina 🙂

IMG_5515

Mentos Choco Mint je malý karamelový žvýkací bonbon plněný výbornou čokoládou schovaný v tradiční praktické ruličce, která se pro mnohé milovníky sladkého stala již povinnou výbavou kabelek, tašek a batohů. Co je nové, je opravdu decentní, nevtíravá a osvěžující chuť máty, která dokáže klasickou kombinaci čokolády a karamelu odlehčit a pozvednout.

mentos

U nás se do Mentos chtěl pustit i kocour Johny 😀 Naprosto vážně se do nich snažil dostat. Mlsoun!!!

A co na Mentos Choco Mint říkala moje kamarádka Janička, z blogu Solnička v kuchyni a žena toho úžasného hokejisty?

„No jako mě mile překvapily a to jako nekecám 😀  Nemám totiž ráda větrovou, mentolovou chuť ve sladkém, ale v kombinaci s karamelem je to fakt super!“

IMG_20170306_222959

Testování probíhalo ve spolupráci s magazínem Žena-in.cz.

Elly