fbpx
Testování

Jarní mytí oken s Clinem 2v1 Shine&Protection

Mytí oken asi nepatří k oblíbené zábavě nikoho z nás. Nebo se přiznejte, jestli to máte jinak. Já jsem si vymyslela okna rozdělená příčkami, které jsou na skle, ne uvnitř skel. Protože ty uvnitř skel se mi nikdy nelíbily. Kdybych nebyla hloupá a uvědomila si, co mě čeká. Na každém oknu třicet šest rožků. Uff.

No nic. Už to je a nová okna v nejbližší době kupovat nebudu. I když jsem se v Holandsku zamilovala do jejich „výkladních skříní“, obrovských oken, které mají téměř v každém domě. Taková okna se musí mýt jedna báseň. Já se přiznám bez mučení, že mytí mých oken probíhá dvakrát ročně. Na jaře a před zimou. Někdy před zimou zapomenu 😀

Okna myji když už se nemůžu dívat na to, jak jsou zapatlaná, zaprášená a mám pocit, že se přes ně nemůžou dostat sluneční paprsky :))) Takže některá okna i častěji než dvakrát do roka. Hlavně francouzské okno z jídelny, kde se hodně chodí, placají na něj kočky a různé děti.

Jaro je tady, sluníčko začíná svítit a já se musím nakopnout a do oken se pustit. Proto jsem uvítala možnost testování v redakci magazínu Žena-in.cz a s odhodláním jdu vyzkoušet nový Clin 2v1 Shine&Protection.

Clin 2v1 Shine&Protection

S Clinem 2v1 Shine&Protection je mytí oken velmi snadné a rychlé. V jednom kroku okna umyjete i vyleštíte. Nový Clin 2v1 Shine&Protection také díky speciálním polymerům ochraňuje skleněné povrchy a odpuzuje špínu, prach a kapky vody.  Mytí oken je nejen snadné a rychlé, ale po umytí zůstanou vaše okna i déle čistá.

Tohle o novince píše její výrobce, Henkel. Jdeme to tedy vyzkoušet. Protože nejvíce mě při mytí oken otravuje tahat sebou kýbl s vodou a hadr a potom ještě okna leštit. Přípravek, který zvládne okno umýt i vyleštit? To je sen.

Prostředky na mytí oken Clin 2v1 Shine&Protection jsou dále vybaveny vylepšenými uzávěry. Ty umožňují rychlejší mytí, a to díky vylepšené pistoli, která aplikuje až o 25 % více mycího prostředku než dříve.

Vybrat si můžete z několika variant

  • Lemon s vůní citrusů
  • Apple s vůní jablek
  • Vinegar s vůní ovocného octa
  • Mediterranean Dream s vůní Středozemí
  • Blue – univerzální přípravek
  • Anti-fog proti zamlžování
  • Multi-Shine na čištění až 22 různých povrchů
  • Clin 2in1 Shine&Protection Lemon, 500ml v rozprašovač

Nevím, jestli to na fotce uvidíte tak dobře jako já naživo, ale pravá polovina okna je už umytá za použití Clin 2v1 Shine&Protection a levá polovina na své umytí zatím čeká. Na mytí jsem si připravila dvě hadry. Vždycky jsem nastříkala na čtyři tabulky Clin, první hadrou okno umyla. Až jsem měla hotové všechny čtyři, ještě jsem druhou, suchou hadrou, okno doleštila.

Nejprve jsem umyla okna zevnitř, potom zvenčí, protože zvenčí jsou samozřejmě výrazně více špinavé.

S testováním Clin 2v1 Shine&Protection jsem velice spokojená. Okna jsem umyla z chvilku a bez otravného máčení ve vodě.