fbpx
Testování

Cillit Bang – stálice v mé úklidové skříňce

Je to k neuvěření, ale o svou domácnost už se starám více než 20 let. Více či méně úspěšně. Jsme totiž domácnost se třemi dětmi, hromadou koníčků a spoustou koček. Není to vždycky snadné. Protože kromě toho máme spoustu aktivit a koníčků, takže je u nás doma prostě moc všeho. Věcí, hraček, knížek, nádobí, kvítek…

Hlavně kvůli kombinaci dětí a zvířat v domě si pečlivě vybírám čistící prostředky. Cillit Bang by jste u mě doma našli odjakživa. Proto, když mě oslovila redakce magazínu Žena-in.cz a pozvala mě k testování této značky, neváhala jsem ani chvilku.

Cillit Bang – Žádná mastnota!

Jasný pomocník do kuchyně. Vyčistíte s ním zaneřáděný dřez, varnou desku (ať už je to plyn, sklokeramika nebo jiný povrch), digestoř. Tu tedy zdůrazním, protože zrovna na digestoři se drží fakt nechutný mastný povlak smísený s prachem a není snadné ho dostat dolů. Tento problém mi sice odpadá, protože mám digestoř výsuvnou z pracovní desky, ale přesto mám v kuchyni mastných povrchů více než dost.

Jak pracovní plochu (na tu používám na střídačku Cillit Bang Antibakteriální čistění!), tak na špinavý dřez, třeba i po čištění zeleniny.

Cillit Bang – Antibakteriální čištění!

Nezbytný pomocník nejen do kuchyně. Vždycky s ním přejedu všechny plochy poté, co pracuji s kuřecím masem. Pravidelně jej používám i na dřez a ostatní pracovní plochy. Kdo mě zná, tak ví, že nejsem žádná fanatická úklidová četa, ale základní čistota musí být 🙂

Antibakteriální Cillit Bang mám i na záchodě a to na otření celé záchodové místy, hlavně zvenku. Tady mají bakterie prostě super prostor, takže nešlápnete vedle.

Další místo, na které tento druh Cillit Bang používám často, jsou kočičí záchody. Ehm…asi si ani nedovedeme představit, kolik bakterií řádí tady. A když máte doma malé dítě, tak je opatrnost na místě.

Cillit Bang – Žádný vodní kámen

Třetí z mých pomocníků, bez kterého se naše domácnost neobjede.

Vodní kámen. Problém, se kterým zápolím po celou dobu našeho bydlení v domečku. Neustále odvápňujeme konvice a kávovar, zanáší se záchody, a samozřejmě také všechny povrchy v koupelně. Hlavně baterie. O sprchovém koutu ani nemluvím. Kdybych neměla Cillit Bang, tak je vápenatý povlak i na kachličkách ve sprchovém koutu.

Máte-li stejný problém jako já, tak neváhejte. Vyzkoušela jsem už celkem dost přípravků na vodní kámen (zaručeně účinných), ale žádný mi takhle nepomohl, takže už několik let neměním značku.

Cillit Bang je super mimojiné v tom, že je šetrný k povrchů, které čistíte. Pro odstranění nečistot nemusíte drhnout, postará se o ně super účinné složení jednotlivých produktů. Většinou stačí nastříkat a po chvilce setřít. Když je znečištění horší, nechám třeba 5 minut působit. Když je znečištění ještě větší, nechejte i déle. Maximálně však 20 minut.

Cillit Bang moc příjemně voní. Žádná nepříjemná vůně jako v nemocniční chodbě.

Více informací najdete na webu Cillit Bang.