fbpx
Testování

BINO – ráj hraček. Nejen těch dřevěných.

Neuvěřitelný výběr nejrůznějších hraček všude kam se podíváte. Přiznám se, že dokud se nenarodila Žofi, tak jsem měla celkem radost, že už hračky nemusím řešit. Protože ta nabídka mě děsila. Kde budu nakupovat hračky? Jak je vyberu? Jak přijdu na to, které hračky ji budou bavit?

Nakonec je všechno zase úplně jinak a vidím, že moje obavy byly zbytečné. Hraček má Žof poskrovnu a mezi nejoblíbenější patří domeček z krabice, který jí vyrobila velká ségra 🙂 Žofi taky ráda čte, na knížky má super knihovnu z kartonu od bráchy Pepína.

A kromě toho má ještě další hračky, vesměs dřevěné. Kostky, vláček, různé vkládačky, skládačky. Tohle ji moc baví.

Velký výběr krásných hraček (nejen dřevěných) najdete mimo jiné i na eshopu Bino – dřevěné hračky. Hračky jsou pěkně barevné a velice kvalitní. U nás doma je teď „Krtečkové období“. Mám radost z toho, že se Žofince tahle česká klasika moc líbí.

V eshopu Bino je Krtkovi věnována celá jedna kategorie. Najdete tady batůžky, hrnečky, dřevěné hračky, vkládačky, vláčkodráhy… Prostě všechno co chcete mít doma s motivem Krtka.

Větší děti ocení kategorii kreativních hraček.

Mé neteře mají téměř dva, čtyři a šest let. Pokojíček mají plný hraček. Co takovým holčičkám pořídit jako dárek? Mě se líbí dřevěná kuchyňka, se kterou si naše Žofinka hraje každý den a vlastně každá dětská návštěva, která se u nás objeví. I kuchyňky, dětské sedačky nebo dřevěné domečky najdete v eshopu Bino, přesně tady.

Já jsem nadšená z puntíkovaného gauče!

Pro holčičky od bráchy jsme nakonec pořídili krásný stan. Holky si ho hned nechaly postavit v pokojíčku a nastěhovaly do něj nový kosmetický stolek 😀 Velký výběr stanů najdete v kategorii NA VEN, taky kočárky, odrážedla…prostě hračky, které využijte už teď, protože zima není…

Ovšem ještě na něco bych vás chtěla upozornit. Na eshopu nenajdete jen hračky, ale také jednorázové pleny. Je to značka BINO. Vyzkoušela jsem Žofinčinu velikost, což je XL a byla jsem opravdu velice spokojená. Jedny z nejlepších plenek, které jsem vyzkoušela. A to už jsme pár značek vystřídali.

Znáte tenhle eshop? Vyzkoušeli jste pleny BINO? Chcete si zasoutěžit o jednu krásnou hračku pro kreativní děti? Mám tady pro vás jeden tkalcovský stav. Napište mi pod článek komu byste stav věnovali a s čím si vaše děti hrají nejraději.

Ze všech odpovědí v komentářích pod článkem vylosujeme výherce tkalcovského stavu a to 1. března 2020.