fbpx
Testování

Testujeme: Kulma Rowenta So Curl

rowenta

Co vám přinesl Ježíšek? Doufám, že tuhle skvělou kulmu 🙂

Testování loknovací kulmy So Curl od Rowenty je trochu mimo kuchařskou mísu. To je jasné. Jenže já jsem za ni tak moc ráda, že ani nevíte jak. Protože se mi množí akce, kde vaříme, pečeme, smažíme a často se u toho fotí, musím vždycky něco nutně udělat se svými vlasy. Líbí se mi, když jsou lehce navlněné, vypadá to lépe, než když mi visí kolem obličeje.

A stejné je to i vás. Že chcete vypadat hezky i v kuchyni, na rande, při slavnostním obědu?

Když jsem dostala možnost otestovat tuhle vychytávku od Rowenty, neváhala jsem ani chvilku. S normální kulmou to prostě neumím. Pálím si ruce, nedokážu pramen vlasů pěkně namotat a tak vůbec. Prostě šikovná v kuchyni, nešikovná před zrcadlem 😀

A s touhle So Curl od Rowenty je to fakt hračka… Podívejte se…

A tak se s Toničkou vlníme kdy to jde. Vlny drží úplně nádherně. Tady jsou po celém dni křepčení na svatbě…

img_20161231_221719

Jak to celé funguje?

Vlasy si pořádně učesejte, nachystejte So Curl a jedem. Ze začátku vám bude chvíli trvat, než vychytáte jakou teplotu a jak dlouho budete pro vaše vlasy potřebovat. Vybírat můžete z tří teplot:

  • 1-jemné vlasy: 170°C
  • 2- normální vlasy: 200°C
  • 3- silné vlasy: 230°C

A ze čtyř časů: 6, 8, 10 a 12 sekund. To aby se vaše vlasy zbytečně nepřehřívaly. Po několika pramenech zjistíte, co vaše vlasy potřebují.

Teď už stačí jen pramen natáhnout a namotat do kulmy. Tenhle postup krásně vidíte ve videu. Není to nic těžkého. Mojí sestře, která má jemné vlasy a mohla tak jet po silnějších pramenech, trvalo natočení celé hlavy 10 minut.

Mě jak kdy. Někdy si chci navlnit celou hlavu, takže u zrcadla stojím třeba půl hodiny. Mám vlasy hrubé, husté a dlouhé. Pro běžný den však stačí navlnit si na hlavě třeba 10 – 15 pramenů a účes je hned upravenější.

Pomáhám si ještě jedním pomocníkem od Rowenty, kterého mám doma už několik let.

Je to tenhle otáčivý vysoušecí kartáč Brush Active Volume and Shine. Bez toho už bych se asi neobešla…

brush

Bližší informace o těchto produktech najdete na Rowenta.cz . Za testování děkuji magazínu Žena-in.cz.