Testování

Testovali jsme čokoládový Swing od Penamu

DSC_0312

Testování nejrůznějších nových produktů na trhu s potravinami, patří mezi oblíbenou součást mé práce. Nejen, že objevím novinky, na které bych jinak narazila až náhodou v obchodě, ale zároveň mám možnost o nich napsat dál. Na akci pro čtenářky magazínu Žena-in.cz jsme ochutnávali čokoládovou novinku od Penamu.

DSC_0307

Ze srdce sladký Swing čokoládový je to pravé pro milovníky čokolády. Pár kousků jsem si dovezla sebou domů a otestovala na vlastní rodině.

DSC_0318

Teda spíš na chlapech. Dcera Toninka totiž čokoládu nemá ráda. Nenechala se přesvědčit ani tentokrát 🙂 Syn Pepíno si naopak velice pochutnal a nejvíce nadšený byl můj tatínek. Ten totiž čokoládové pečivo zbožňuje.

A Swing je opravdu hodně čokoládový. Nečekejte suché těsto s trochou čokolády. Swing má, podle obalu, 50 % čokoládové náplně. A na řezu touhle “buchtou” vidíte na vlastní oči, že popisek nekecá. Těsto je opravdu plné čokolády. To, že výsledek není suchý zajišťuje také jedinečný tvar Swingu. Několik zamotaných “šneků” zajistí, že čokoládová náplň je opravdu všude.

DSC_0322

Samotné těsto je vláčné a nadýchané. Spolu s chutnou čokoládou tvoří skvělou dvojku.

My jsme si Swing oblíbili na snídaně, ale také jako pochoutku k odpolední kávě.

Více na www.penam.cz