Akce nejen pro gurmety,  Co se nikam nevešlo,  Testování

Makronky a kabelky – soutěžte s Dara bags

Už jsou tady zase. Makronky.

32290

Každý máme své neřesti. Přiznejme si to. Něco na čem fakt ujíždíme, bez čeho se neobejdeme a co nám dělá fakt radost. Nemusím vám asi vysvětlovat, že u mě je to jídlo. Vaření, pečení a následná konzumace všeho co s láskou uvařím a upeču. Taky cestování a v posledních týdnech lyžování :-)))

A ještě je tady něco. Miluji kabelky. Ne jen tak nějaké kabelky. Ale kabelky z Ostravy. Krásné kousky, vymazlené do posledního detailu. Plně funkční, ručně a s láskou šité a navrhované kouzelnou Darinou Ermisovou.

32294

To jsou totiž Dara bags kabelky. Pamatuji si úplně přesně, kdy jsem se s kabelkami Dara bags setkala poprvé. Bylo to na Fleru, někdy v roce 2009. Toužila jsem po jakékoliv puntíkované kabelce od Dariny. První jsem si koupila Sweet Angel Bell. Černou s bílými puntíky. Milovala jsem její krásný tvar, její eleganci a dodnes kabelku nosím!!! Není už jako nová, ale slouží už více než šest let, nosím ji celkem často a pořád je krásná.

15542

Další, která následovala byla Dariana Middle. Praktický střih se třemi venkovními kapsami na zip jsem si oblíbila natolik, že dnes mám doma několik kousků, pokaždé v jiném designu a také jednu Darianu Mini. Dariana Mini byla také první Dara bags mojí devítileté dcery. Dostala ji za vysvědčení a byla nadšená. Dlouho po ní toužila (jak by ne, když to vidí u maminky).

2074

Mobil nosím, kde jinde, než v Darianka Phone. Protože je celkem velký, zvolila jsem verzi Big.

31409

Zatím můj poslední úlovek z Dara bags, je velká taška, se kterou vyrážím na cesty. Většinou do Prahy do redakce nebo na nějaké vaření či natáčení. Je to perfektní a dokonalá BTW On The Road Mini. Jmenuje se mini, je však MAXI. Na všechny mé potřeby dostačující.

7651

Ale proč vám to všechno píšu? Protože Dara bags má novou kolekci. Jako dělanou pro nás, milovnice vaření a pečení. Pro nás, bohyně kuchyně. Kolekci s mnoha sladkými makronkami. Jsme potěšeni, že vám můžeme přinést soutěž o tyto skvostné kousky.

Dara bags si pro vás připravila dva dárky. Krásné makronkové kosmetické taštičky  – Baggie Big a Baggie Middle.

baggie big - makronky

baggie middle - makronky

Co pro výhru udělat?

  1. Být fanouškem Bohyně kuchyně na Facebooku
  2. Být fanouškem Dara bags na Facebooku
  3. Zkouknout nabídku Dara bags
  4. Do komentáře pod soutěžní post o makronkovou kolekci na Facebooku vložit odkaz na kabelku, kterou už z Dara bags máte nebo byste si přáli mít. Svůj komentář můžete nechat i tady, pod článkem. Budeme losovat ze všech komentářů, které budou obsahovat odkaz na web Dara bags.
  5. Konec soutěže: 29. února 2016 ve 24:00 :-)))

Hodně štěstí přeje Elly.