Testování mixéru Tefal: Polévka Vichyssoise

nor

Jak moc jsou u nás oblíbené krémové polévky jsem psala už mnohokrát. Naposledy nedávno v receptu na batátovou polévku se zázvorem. Recept na francouzskou polévku vichyssoise z pouhých dvou super surovin – brambor a pórku, jsem už blog dávala. Můžete si ho osvěžit TADY.

Jenže teď to navíc byla první věc, na které jsem otestovala nového kuchyňského pomocníka.

middle_Tefal-133

Nejprve jsme dva výkonné mixéry od Tefalu testovali na akci s čtenářkami magazínu Žena-in.cz. A teď testuji i doma. Verzi COOK, která, jak už název napovídá, také vaří.

Je to vlastně takový chytřejší a praktičtější nástupce Tefal Easy Soup v mé kuchyni. Hlavní výhoda podle mě? Skvělá polévka bez práce do půl hodiny :-) Ale kromě toho taky smoothie, těsto na palačinky, rozdrcený led, arašídové máslo a podobné pochoutky.

Líbí se mi přehledný a praktický displej, který ukazuje zbývající čas nebo aktuální rychlost.

DSC_0301

Na mixéru vidíte různé programy, můžete si zapnout jen mixování na zvolenou rychlost a po zvolený čas. Polévky, pyré, omáčky, kompoty, cereální nebo oříškové mléko, ledová tříšť, smoothie, mléčný koktejl a navíc super funkce automatické čištění.

Všechno, co do mixéru dáte, je rozmixováno opravdu důkladně. Postará se o to 6 nožů z nerezové oceli technologie Tripl’Ax Pro, které mají různou úroveň.

DSC_0300

A teď důležitá informace, která mě vždycky velice zajímá. Jak se čistí? Perfektně. Nejde moc rozmontovat, to aby byla zaručena těsnost. Ale po použití doporučuji hned nalít teplou nebo horkou vodu, až do maximální výšky a zapnout program automatické čištění. Nebo, pokud není mixér moc znečištěný, stačí jen vypláchnout horkou vodou a přejet houbičkou.

Trochu informací

  • 45 000 otáček za minutu
  • 1300W příkon
  • 1,75 l skleněná mixovací nádoba

Děkuji značce Tefal a magazínu Žena-in.cz, za možnost testovat tento super mixér.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.