Testovali jsme mlsání pro vaše pejsky

IMG_20170614_123634

Máte pejska a stejně jako dopřejete sobě ty největší pochoutky, tak pro něj to chcete stejně? Ve spolupráci s magazínem Žena-in.cz jsme u nás doma testovali psí granule a pamlsky značky FITMIN. A protože my jsme domácnost kočičí, jak určitě víte, testoval Ashley. Anglická setřice mých rodičů. Ashley je rozmazlená (asi jako my 😀 ) a tak jí jen tak nějaké krmení nejede.

IMG_20170614_123414
Právě proto byla ideální testovací pes. Co zachutná Ashley, zachutná snad každému psovi.

IMG_20170614_123537

Kromě klasických granulí dostala Ashley také hromadu pamlsků Fitmin Snax. Nemohli jsme se dočkat, až jí novinku naservírujeme a budeme ji pozorovat, jak zachutná.

IMG_20170614_123541

Do granulí se zamilovala na první ochutnání. Většinu granulí maminka kupuje nejprve testovací menší množství, protože čeká jak bude Ashley chutnat. Tady nemusí mít strach. Za chvíli budou pryč. A dokonce po nich, ta naše hubená modelka, moc pěkně přibírá. Bude to asi tím, že granule Fitmin neobsahují pšenici, zato ale hromadu kvalitního masa. Navíc obsahují ještě výtažek z rozmarýnu, který stimuluje imunitní systém, podporuje cirkulaci krve a zlepšuje trávení, podporuje činnost jater, působí jako antioxidant.

IMG_20170614_123853

Další na testování, přišly na řadu kostičky z řady Fitmin Snax. Nemusím ani popisovat, co Ashley dělala, když si k nim čichla 😀 Fotografie mluví za vše. Je to cirkusový pes a tak panáčkovala jako divá 😀

IMG_20170614_124217

U naší Ashley psí pochoutky uspěly na jedničku s hvězdičkou. Teď se chystám koupit granule FITMIN našim kočičím miláčkům. Doufám, že budou stejně nadšené, jako Ashley…

Comments

  1. says

    Podobné suchary doma suším z jater a psík se po nich může otlouct, vypadají dost podobně jako tyto. Akorát že se dlouho suší no. To s rozmarýnem čtu poprvé. Je fajn se něco nového dozvědět. Zrovna rozmarýn mi na zahradě rostě jako divý a pravidělně ho musím stříhat. Myslíš, že by to psík mohl baštit i z čerstvého rozmarýnu, nebo je lepší ten extrakt? Díky za info :-)

    • Alena Kolaříková says

      Myslím, že čerstvý rozmarýn nebude vůbec žádný problém. Je to bylinka, to mu nemůže ublížit :-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.