Testujeme: Úklidové prostředky Real green clean

Další testování, které jsem dostala za domácí úkol. Jaké jsou ekologické přípravky Real Green Clean?

20160402_144956

Na velikonoční akci v Chefparade jsem ve výslužce našla i čtyři přípravky Real Green Clean. Snažím se doma přemýšlet nad tím, jaké čistící přípravky používám a vybírám si většinou ty ekologické. Nejsem žádný eko fanatik, to se přiznávám. Ale chci aby v čistidlech nebyly žádné šílenosti, aby pěkně voněly a hlavně, aby fungovaly. A to se mi u tentokrát opravdu splnilo.

První jsem vyzkoušela tablety do myčky na nádobí.

Real green cleen tablety do myčkyčisté, lesklé nádobí bez zaschlých kapek a přitom ekologicky! Bez fosfátů, chlóru a konzervačních látek, zato s enzymy, které rozpouštějí špínu již při nízkých teplotách. Díky látkám změkčujícím vodu bude šetrný i k vaší myčce.

To o tabletách píše výrobce. Jaká je realita?

Dlouhodobě s přípravky do myčky válčím. Nejraději používám gel, protože je prý šetrnější k nádobí, můžu ho používat u kratších programů a neusazuje se v myčce (prý). Jenže občas je nádobí fakt hnusné. Bývají na něm přischlé kousky a jemné částečky. A to i když myčku pravidelně čistíme a po každém mytí oplachujeme filtr.

Tabletu jsem zkoušela při programu „automatické mytí“ a čekalo mě příjemné překvapení. Skleničky byly bez chyby, všechno ostatní nádobí také špičkově umyté. Další tableta měla stejný úspěch a spokojenost velká!

20160402_145047

Další problémové místo v domě? Toaleta.

Máme u nás dost vápenitou vodu. Je to peklo hlavně kvůli záchodové míse, která je často plná usazenin. Takže čistíme, čistíme, čistíme. A ne každý přípravek zabírá. Už mám vytipované dvě značky, ale ty ostatní prostě nefungují.

Proto jsem byla zvědavá na Real.

Real green clean toaletygelový přípravek na bázi přírodních kyselin (citrónové a octové) si bez problémů poradí s vodním kamenem, rzí, mýdlovými a jinými usazeninami. Vaši toaletu provoní a nablýská.

Už slova výrobce ve mě budí nadšení a velké očekávání. Nedávno jsem někde četla, že chemické látky, které se přidávají do přípravků na čištění wc, narušují keramický povrch a čištění je potom ještě horší. Něco na tom asi bude. Proto mě potěšilo, že tento přípravek obsahuje přírodní kyseliny.

Líbí se mi, že gel je hodně hustý a stéká velice pomalu. Nanesla jsem ho na usazeniny a nechala působit přes noc. Mrzí mě, že jsem neudělala foto před a potom. Protože ten rozdíl byl opravdu skvělý! Nezbyl ani kousek usazeniny, toaleta se blýskala jako v reklamě 😀

20160402_145236

Podlahy? Nekonečný příběh :-)

Real green clean podlahy Alfa a Omega každého úklidu. Nikdy se doma necítíme tak dobře jako s příjemně čistou podlahou. Real green clean podlahy můžete použít v celém domě – vyčistí dlažbu, stejně jako laminátové, dřevěné či jakékoliv jiné typy podlah. Na nich zároveň zanechá antistatický film, který zabrání dalšímu usazování prachu a špíny. Provoní váš interiér svěžím mixem citrusů s tóny fialek a jasmínu.

Doma máme buď dřevěné  podlahy nebo dlažbu. Takže údržba bezproblémová, jen vybrat ten správný čistící prostředek. Mám své oblíbené a ten od značky Real se mezi ně zařadil. Příjemně voní a podlaha je krásně naleštěná. Za mě dobrý :-)

Poslední? To nejlepší nakonec!

Real green clean plochy – kuchyně, koupelna, poličky v obýváku i psací stůl v dětském pokoji. Univerzální přípravek na všechny plochy v domácnosti. Se svou výbornou odmašťovací schopností a účinnou silou na mýdlové a vápenaté usazeniny bude vaším účinným pomocníkem.

Já jsem ho testovala hlavně v kuchyni. Varná deska a dlaždičky na lince jsou věčně špinavé. Prostě se u nás intenzivně vaří, to víte. A čistící prostředky u nás tečou proudem :-) Ne každý se mi líbí a vyhovuje mi, opět jsem si za ty roky vytvořila své oblíbence.  Univerzální čistící prostředek Real green clean patří k těm lepším a není nutné ani u znečištěnějších míst dlouho čekat, až půjdou setřít. Nastříkám, chvilku počkám a je vyčištěno.

Moc pěkně se mi podařilo očistit také sprchový kout, na kterém se usazují nepěkné skvrny, i když po každém sprchování poctivě plochu stíráme. Prostě ta hnusná vápenitá voda. Stačilo jen postříkat vlhký povrch, počkat deset minut a setřít. Hotovo, krásně vyčištěno!

Závěr? Jdu shánět ve kterém obchodě si koupím další přípravky Real green clean. Ti z vás, kdo mají rádi čistotu a ekologii dohromady, tak by měli také vyzkoušet :-)

Comments

 1. says

  В жизни случаются различные форс-мажорные ситуации, и одна из таких неприятностей это когда вы не можете попасть домой, в автомобиль, гараж, начинать сейф и т.д. Причин чтобы этого может содержаться маломальски: потеря ключа, недостаток замка, источник сломался alias прокручивается, забыли код. В данных случаях, выше искусный поможет вам правильно вскрыть захлопнувшуюся дверь. Не пытайтесь исполнять это самостоятельно, вы можете портить замочный устройство, чем усложните задачу специалистам. Наши квалифицированные мастера могут осуществить взлом двери без причинения ущерба, с через специального оборудования. Крепкие и надежные двери, дополненные современными замками разных типов, создают конструкцию, которая является практически непреодолимым препятствием для взломщиков. Только спешим вас радовать, специалисты нашей мастерской, громада лет занимаются аварийным вскрытием, ремонтом, изучением запирающих механизмов, и накопили большой опыт. Для сегодняшний погода, точный изучены безвыездно распространенные типы поломок и способы их устранения. Мы открываем 98% всех известных замков и сейфов. Чаще всего, для лучшей защиты дверей, устанавливают будто минимум два замка различных типов. Сувальдный берет на себя роль базового силового, а цилиндровый – вспомогательный, чтобы применения в дневное век при недолгом отсутствии в помещении. Наши специалисты умеют делать с любыми типами дверей и механизмов: накладные и врезные, которые наиболее популярны для металлических и деревянных дверях, и более редкими с кодовым электронным устройством. Просто совершите сам звонок в нашу компанию, и мы поможем решить любые ваши проблемы с запорными механизмами всякий сложности без повреждений. http://www.rivkakolton.co.il/index.php?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=246176

 2. says

  Hello friends!
  I am an official representative of private company which deals with all kinds of written work (essay, coursework, dissertation, presentation, report, etc) in short time.
  We are ready to offer a free accomplishment of written work hoping for further cooperation and honest feedback about our service.
  This offer has limited quantities!!!
  Details on our website:
  https://top-writing.work/?p=1965

 3. says

  Tato zpráva je zde zveřejněna pomocí programu XRumer + XEvil 4.0
  XEvil 4.0 je revoluční aplikace, která může obejít téměř veškerou ochranu proti botnetu.
  Captcha Rozpoznávání Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, Yandex, VKontakte, Captcha Com a více než 8,4 milionu dalších typů!
  Četl jste to – to znamená, že to funguje! 😉
  Podrobnosti na oficiálních stránkách XEvil.Net, je bezplatná demo verze.

 4. says

  I am a fan of onion.best

  How it works:

  Whenever you see a URL like http://xxx.onion/, that’s a Tor hidden Web service. Just replace .onion with .onion.best to use the Tor2web proxy network.

  302 Found [url=https://onion.best/]More info>>>[/url]

 5. says

  Одним из самых популярных видов облицовки пола является плитка напольная. Ассортимент этих материалов довольно широк и многообразен, поэтому выбрать плитку напольную становится все труднее, из-за богатства выбора. В настоящее время в магазине можно встретить от 15 наименований плитки, различной по диаметру и форме, подробнее об этом читайте на сайте [url=http://teletap.org]teletap.org[/url]

 6. says

  Last tenebrousness was our third SEMNE affair (Search Apparatus Marketing Brand-new England), and we were humbled to cause Dan Crow, skipper of crawl systems at Google, spilling the beans yon how to clear your situate into Google. He talked with a view a half hour or so, and then proceeded to answer audience questions to go to at least another hour. As I sat there listening to him (yes, I actually listened to this everybody!), I was struck nearby what an amazing opportunity it was quest of each in that margin to be provided with such prominent information — even from Google. It was unblemished that the 100 or so people in the room agreed. In happening, at 7:30 on the decimal point, harry spontaneously stopped their networking activities and simply took their seats without being asked to. These folks surely came to hear Google!
  http://gaya.epizy.com/80s-clips/80-music-video-4.html

 7. AnnarinAcexy says

  [url=https://baraholka.onliner.by/viewtopic.php?t=20564883]леса строительные цена минск[/url]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.